Dekoracja pokojów – co na początek

W aranżacji wnętrz bardzo ważny jest dobry plan. Jeśli go znajdziemy, wykreowanie ogólnej koncepcji wystroju i jej wykonanie powinny już przyjść nam z łatwością. Mój blog ma służyć temu, by podsuwać czytelnikom ciekawsze inspiracje. Inspiracją do zrobienia interesującego wystroju pokoju jest wiele elementów, począwszy od koloru, czy faktury, poprzez meble, aż po ciekawe akcesoria. Nieraz jeden szczegół wystarczy, by w oparciu o niego sporządzić całą koncepcję aranżacji, a mieszkania zyskały na oryginalności.

Na tym blogu staram się opisywać właśnie takie drobiazgi. Elementy, które inspirowały mnie przy urządzaniu własnego mieszkania, ale również i takie, które w ogóle nie są w moim stylu, a jednak mogą się podobać. Jestem pewien, że w fotografiach i tekstach przedstawianych na blogu znajdzie się coś, co zainspiruje także Was. Staram się zachowywać urozmaicenie. Nie ukierunkowuję tego bloga na żaden wybrany nurt, nie staram się być ekspertem, ani nikomu chcę niczego dyktować. Nieustannie rozwijam swoje horyzonty, ogarniam inne trendy i pomysły.

Postaram się być w zgodzie z nowinkami ze świata dekoracji wnętrz. Staram się za to dzielić się inspiracjami wyszukanymi gdzieś w sieci czy w czasopismach wnętrzarskich, po to, by trafiły do jak najszerszego grona odbiorców. Jeżeli jakiś mój pomysł zainspiruje również Was, będzie to dla mnie nagroda.